Save Search
University High School in Tucson, AZ For Rent
Sort: Square Feet
1,830 rentals
Use arrow keys to navigate
$975/mo
2
Beds
1
Bath
525
sqft
312-338 E 26th St #322,
Tucson, AZ 85713
Check Availability
Use arrow keys to navigate
PET FRIENDLY
$1,385/mo
2
Beds
1
Bath
869
sqft
3619 S 14th Ave,
Tucson, AZ 85713
Check Availability
Use arrow keys to navigate
PET FRIENDLY
$925/mo
1
Bed
1
Bath
450
sqft
3050 N Sparkman Blvd,
Tucson, AZ 85716
Check Availability
$775/mo
1
Bed
1
Bath
525
sqft
886 S Tucson Blvd #886,
Tucson, AZ 85719
Check Availability
Use arrow keys to navigate
$2,300/mo
4
Beds
2
Baths
410 E Waverly St #dcfb50e7e,
Tucson, AZ 85705
Check Availability
Use arrow keys to navigate
PET FRIENDLY
$1,895/mo
3
Beds
2
Baths
1,269
sqft
3949 E 2nd St,
Tucson, AZ 85711
Check Availability
Use arrow keys to navigate
PET FRIENDLY
$775/mo
1
Bed
1
Bath
500
sqft
1211 E 9th St #6,
Tucson, AZ 85719
Check Availability
PET FRIENDLY
$1,535/mo
2
Beds
2
Baths
1,113
sqft
7917 E Colette Cir #59,
Tucson, AZ 85710
Check Availability
PET FRIENDLY
$1,745/mo
3
Beds
2
Baths
1,511
sqft
5121 S Lavender Mist Ct,
Tucson, AZ 85746
Check Availability
PET FRIENDLY
$3,249/mo
5
Beds
4
Baths
3,099
sqft
1230 N Golden Palomino Pl,
Tucson, AZ 85715
Check Availability
PET FRIENDLY
$1,200/mo
3
Beds
1
Bath
863
sqft
2536 S Treat Ave,
Tucson, AZ 85713
Check Availability
PET FRIENDLY
$1,855/mo
4
Beds
2.5
Baths
1,535
sqft
8254 W Kerr St,
Tucson, AZ 85757
Check Availability
$1,150/mo
2
Beds
1
Bath
800
sqft
838 E Adams St #1,
Tucson, AZ 85719
Check Availability
$1,199/mo
2
Beds
1
Bath
995
sqft
2205 N 9th Ave,
Tucson, AZ 85705
Check Availability
PET FRIENDLY
$1,950/mo
3
Beds
2
Baths
1,401
sqft
1817 N Evelyn Ave,
Tucson, AZ 85715
Check Availability
PET FRIENDLY
$795/mo
Studio
1
Bath
525
sqft
119 N Mountain Ave #1,
Tucson, AZ 85719
Check Availability
PET FRIENDLY
$899/mo
2
Beds
1
Bath
931
sqft
1620 N Beverly Ave #2,
Tucson, AZ 85712
Check Availability
PET FRIENDLY
$3,400/mo
3
Beds
2
Baths
2,035
sqft
428 N Treat Ave,
Tucson, AZ 85716
Check Availability
PET FRIENDLY
$1,525/mo
2
Beds
2
Baths
950
sqft
2450 E 2nd St,
Tucson, AZ 85719
Check Availability
PET FRIENDLY
$1,650/mo
2
Beds
2
Baths
1,510
sqft
520 E Helen St,
Tucson, AZ 85705
Check Availability
PET FRIENDLY
$1,775/mo
3
Beds
2
Baths
1,255
sqft
7442 W Calle Colado,
Tucson, AZ 85757
Check Availability
PET FRIENDLY
$1,200/mo
1
Bed
1
Bath
608
sqft
1412 N Euclid Ave,
Tucson, AZ 85719
Check Availability
$1,395/mo
2
Beds
1
Bath
930
sqft
2125 N Treat Ave,
Tucson, AZ 85716
Check Availability
PET FRIENDLY
$2,170/mo
4
Beds
2
Baths
2,198
sqft
6492 W Harbin Ridge Way,
Tucson, AZ 85757
Check Availability
PET FRIENDLY
$1,700/mo
3
Beds
3
Baths
1,300
sqft
2545 E Spring St #3,
Tucson, AZ 85716
Check Availability
PET FRIENDLY
$1,745/mo
3
Beds
2
Baths
1,958
sqft
2621 W Vereda De Gente,
Tucson, AZ 85746
Check Availability
PET FRIENDLY
$1,500/mo
1
Bed
1
Bath
900
sqft
421 N Olsen Ave #421,
Tucson, AZ 85719
Check Availability
PET FRIENDLY
$2,385/mo
4
Beds
2
Baths
2,447
sqft
680 N Mann Ave,
Tucson, AZ 85710
Check Availability
PET FRIENDLY
$2,200/mo
3
Beds
2
Baths
1,692
sqft
3240 N Hill Farm Dr,
Tucson, AZ 85712
Check Availability
$895 - $1,045/mo
2
Beds
1
Bath
4515-4523 E Pima St | 4515-4523 E Pima St #4519,
Tucson, AZ 85712
Check Availability
PET FRIENDLY
$1,940/mo
3
Beds
2.5
Baths
1,787
sqft
2811 W Calle Del Tigre,
Tucson, AZ 85746
Check Availability
PET FRIENDLY
$1,475/mo
2
Beds
1
Bath
788
sqft
617 N 7th Ave,
Tucson, AZ 85705
Check Availability
PET FRIENDLY
$1,025/mo
1
Bed
1
Bath
770
sqft
1698 W Wood Bridge Ct,
Tucson, AZ 85746
Check Availability
$2,400/mo
2
Beds
2
Baths
938 E Waverly St #e427836be,
Tucson, AZ 85719
Check Availability
PET FRIENDLY
$1,195/mo
2
Beds
1
Bath
934
sqft
6755 E Calle La Paz,
Tucson, AZ 85715
Check Availability
$695/mo
Studio
1
Bath
1633 N Sycamore Blvd #SYCAMORE1633-3,
Tucson, AZ 85712
Check Availability
PET FRIENDLY
$2,800/mo
5
Beds
3
Baths
1,918
sqft
1124 E 10th St #1,
Tucson, AZ 85719
Check Availability
PET FRIENDLY
$795/mo
1
Bed
1
Bath
3177 E Fort Lowell Rd #59d3fa901,
Tucson, AZ 85716
Check Availability
$2,695/mo
3
Beds
2
Baths
2,300
sqft
3017 N Placita Chorro,
Tucson, AZ 85715
Check Availability
PET FRIENDLY
$1,600/mo
3
Beds
2
Baths
1,600
sqft
6222 E Eli St,
Tucson, AZ 85711
Check Availability
1
…
17
18
19
…
25
681-720 of 1,830 Results
Arizona
Tucson
University High School